Vy nejste pro CRM, CRM je pro Vás

A proto jsme tady. Naším denním chlebem je SugarCRM, aplikace podporující řízení vztahů se zákazníky. Jako ryby ve vodě jsme ve světě open source. Aktivně pečujeme o řešení pro jednotky, desítky i stovky uživatelů s nulovými náklady na licence. Reálně dokážeme firmám na licencích ušetřit i miliony korun ročně. Baví nás vymýšlet inovace, které vám usnadňují každodenní práci, protože to vede k zlepšení obchodních výsledků a o to tady jde. Abychom byly důvěryhodným partnerem v oblasti řízení vztahů se zákazníky, je spokojený klient středobodem našeho uvažování, rozhodování a jednání. Hrajeme otevřenou hru a karty na stůl vykládáme hned na začátku.

Tým

222

Pavel MejstříkProjektový manažer, jednatel

Pavel se stará o to, aby projekty probíhaly tak, jak se předem domluvíme. Kromě vedení projektů na SugarCRM a dalších webových aplikacích vede v Berouně i tým rugby a hraje za českou reprezentaci.

223

Pavel MichaličkaProgramátor

Pavel se stará o to, aby se různá vylepšení SugarCRM přenesla z imaginární roviny do reálné a trefila se přesně do vytyčeného cíle. Stejně tak se rád trefuje do terče při své oblíbené lukostřelbě.

1586

Lucie ŠimánkováProgramátorka

Lucka přepisuje požadavky z řeči lidí do řeči, které rozumí počítače. Ve volném čase si pak dopisuje v mezinárodním jazyce esperanto.

Naši vážení zákazníci

AON
Aquatis
C-IN
Ducati
ELIS
ENERGOCHEM
CH PROJEKT PLZEŇ
CHEMOPROJEKT
IDO HUTNÝ PROJEKT
Multisport
OSLOGO
SAFICHEM GROUP
SETOS
SOMATHERM
TECHNOEXPORT
Victorian Energy

Rozvojové projekty

Abychom i za deset let mohli našim zákazníkům dodávat špičkové open source CRM řešení, zapojili jsme se do celosvětového projektu SpiceCRM. Na projektu spolupracuje několik významných zahraničních dodavatelů systému SugarCRM, v ČR jsme ale zatím jediní. Cílem projektu je posunout stávající SugarCRM o level výše za využití nejmodernějších technologií. SpiceCRM se řídí principem mobile first a již v základu nabízí výbornou mobilní aplikaci pro iPhone a Android. Pokud Vás tento projekt zajímá, rádi Vám sdělíme podrobnější informace.