Eskalace

Chcete neustále promazávat nastavené procesy a když se něco zadrhne, hned upozornit odpovědného člověka? Potřebujete v případě, že se proces stejně nerozběhne upozornit i nadřízeného?

S modulem Eskalace budou Vaše procesy nejen krásně nablískané, ale také dokonale promazané. U každého stavu můžete nastavit, jak dlouho se s ním nemusí hýbat. Pokud čas uplyne, je přiřazený uživatel upozorněn a když se stejně nic neděje, je upozorněn i jeho nadřízený. Umí modul ještě něco navíc? Ano, pokud si uživatel upozornění nevšimne a proces neposune dále, připomene se mu modul znovu v nastaveném čase.

Ukázka nastavení eskalací

Na následujícím obrázku je vidět případ nastavení eskalací v modulu Obchody. Jsou sledovány fáze:

  1. Potenciální obchod – pokud uživatel nepřepne obchod do další fáze, přijde mu následující den upozornění. Další upozornění mu přijde znovu každý další den, dokud obchod nepřepne do další fáze. Zároveň po 7 dnech nečinnosti uživatele přijde upozornění jeho nadřízenému. Opakování upozorňování pro nadřízeného není na ukázce nastaveno.
  2. Nabídka odeslána – po odeslání nabídky má uživatel 7 dní na to, aby posunul obchod do další fáze. Pokud tak neučiní, přijde mu upozornění, které se opakuje každých 7 dní. Pokud do 14 dní od odeslání nabídky neposune uživatel obchod do další fáze, přijde upozornění i jeho nadřízenému. Opakování upozorňování nadřízenému není opět na ukázce nastaveno.
Modul Eskalace

Objednat

Kompatibilní CRM systémy

SugarCRM

SugarCRM 6.5.x

SpiceCRM

Všechny verze SpiceCRM.

SuiteCRM

SuiteCRM 7.7.x a vyšší.

Klienti služby Cloud CRM platí modul měsíčně bez ohledu na počet uživatelů, ostatní jednorázově.